درباره ما

ایمن حریق پایدار

اعلام و اطفاء حریق

مجموعه ایمن حریق پایدار مفتخر است اعلام نمایید با بیش از 12 سال تجربه عملیاتی در زمنیه سیستم های اعلام و اطفاء حریق از سال 1391 به صورت رسمی فعالیت خود را در کلان شهر تهران آغاز نموده است.

مجوز ها :
– دارای تاییدیه از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران
– عضو انجمن صنفی ایمنی و مهندسی حریق
– دارای مجوز از اتحادیه ایمنی و آتش نشانی تهران

این شرکت با استعانت از خداوند متعال و با اتکا به دانش فنی روز و سالها تجربه مفتخر است با هدف ارائه خدمات مشاوره طراحی و اجراء به صورت تخصصی فعالیت نماید.
افتخار ما این است که در جهت ارتقاء سطح ایمنی و صنعت جامعه، از نیروهای کاملا متخصص و امکانات مدرن بهره مند می باشیم. جهت ارائه خدمات مطلوب تر و کامل تر به مشتریان خود، شرکت ایمن حریق پایدار به اجرای کامل سیستم های اعلام و اطفاء حریق در ساختمان ها و صنایع مختلف می پردازد.
شرکت ایمن حریق پایدار دارای اکیپ ها و تکنسین های حرفه ای و با تجربه جهت ارائه بالاترین کیفیت در اجرای تاسیسات اعلام حریق(برق) و تاسیسات اطفای حریق (مکانیک) طبق آخرین ضوابط بین المللی و سازمان آتش نشانی می باشد که موجب جلب نظر بسیاری از کارآفرمایان و مشتریان این شرکت گردیده است.

طراحی سیستم های آتش نشانی ( اعلام و اطفاء حریق ) یکی از حساس ترین و پر اهمیت ترین بخش های طراحی یک ساختمان یک مجموعه صنعتی می باشد به این دلیل که در صورت طراحی غلط علاوه بر امکان به خطر افتادن جان انسان ها، ضررهای مالی فراوانی را نیز به همراه خواهد داشت، در زمان اخذ پایان کار ساختمان و مجوز از سازمان آتش نشانی، کارفرمایان محترم را با مشکلات فراروانی رو به رو خواهد ساخت که این نیز مجوب خسارت های مالی فراوانی می گردد. لذا ایمن حریق پایدار با تسلط بر قوانین و ضوابط بین المللی (BS,NFPA) و قوانین مربوط به مبحث 3 مقررات ملی ساختمان ( حفاظت ساختمان ها در مقابل حریق ) و نیز قوانین جاری و در سازمان آتش نشانی تهران و در اختیار داشتن کارشناسان و مهندسان با تجریه، به طراحی انواع سیستم های اعلام و اطفاء حریق بر اساس ظوابط سازمان آتش نشانی می پردازد که موجب رضایت مندی مشتریان گردیده است.
همچنین طراحی بهینه سیستم اطفاء حریق توسط مهندسین مبتکر و خلاق با استفاده از نرم افزار های هیدرولیکی و تخصصی مانند AUTOSPRINK و PIPE NET که باعث کاهش هزینه های فراوانی در مصرف لوله و اتصالات و دیگر تجهیزات اطفاء حریق میگردد. از دیگر مزایایی است که سبب متمایز گردیدن این شرت نسبت به سایر شرکت های فعال در این حوزه می گردد.

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com

  سبد خرید