ویژگی های پیشرفته سنسورهای شکسته برتر شیشه ای

ویژگی های پیشرفته سنسورهای شکسته برتر شیشه ای

ویژگی های پیشرفته سنسورهای شکسته برتر شیشه ای

ویژگی های پیشرفته سنسورهای شکسته برتر شیشه ای
انتخاب ارزانترین گزینه موجود گزینه مناسبی برای محافظت در برابر نفوذ به املاک و مستغلات شما نیست. شما باید مطمئن شوید که دستگاه شما حداقل برخی از ویژگی های زیر را دارد ، که توسط متخصصان پیشنهاد شده است:

· میکروفن باریک باریک مستعد هشدارهای دروغین. گزینه ارزان تر.

· میکروفن های باند پهن که صدا را در بیش از یک سطح تجزیه و تحلیل می کنند و منجر به نظارت دقیق تر می شوند.

· میکروفون به علاوه ریز پردازنده فرکانس ، شدت و زمان صداهای نفوذ را تجزیه و تحلیل می کند و حتی "شکست های نرم" را نیز شناسایی می کند که در غیر این صورت ممکن است کشف نشود. این فناوری دوگانه حداقل آلارم کاذب تولید کرده و از امنیت بیشتری برخوردار است.

· یک سنسور شکست شیشه ای با برد گسترده که می تواند از شیشه تا 30 فوت فاصله داشته باشد.

· نصب روی سقف ها احتمال انسداد سیگنال توسط مبلمان یا سایر موانع را کاهش می دهد.

· مصرف انرژی کم برای عمر طولانی سنسور.

· شاخص های تست سنسور و باتری کم.

به دفتر خود به روش مدرن دسترسی پیدا کنید

دریابید که چگونه ما دسترسی صحیح به صدها شرکت فراهم می کنیم.
چگونه Kisi کار می کند
چرا دتکتورهای شکستگی شیشه ای نصب می کنیم
انجمن امنیت الکترونیکی (ESA) اقدامات حفاظتی ارائه شده توسط سیستم های اعلام خطر در منزل و تجارت را به شرح زیر خلاصه می کند. سنسورهای شوک قادرند یک متجاوز را که مجبور است راه خود را از طریق یک دیوار ، سقف ، پنجره یا منطقه دیگری از محل شما پیدا کند ، تشخیص دهد. سنسورهای حرکتی حرکت در نزدیکی اموال و درهای شما را تشخیص می دهند در حالی که ردیاب های شکستگی شیشه ای به صدای شکستن شیشه یا امواج شوک ایجاد شده توسط یک پنجره شکسته گوش می دهند.

داشتن لایه های اضافی محافظت همیشه توصیه می شود در حالی که می توانید تعداد مناسبی از دستگاه های قابل اعتماد را پیدا کنید که باعث خراب شدن بانک نمی شوند. برای نتیجه گیری ، در حالی که ردیاب های حرکتی در محافظت از اموال شما در حالی که مراقب آن نیست بسیار خوب هستند ، با نصب شیشه ای و زنگ شکن پنجره شما را دریافت می کنید