سیستم های Gielle FM200

سیستم های Gielle FM200

سیستم های Gielle FM200

سیستم های Gielle FM200 بر اساس سالها تجربه در زمینه طراحی ، تهیه ، نصب و راه اندازی سیستم های آتش نشانی گازی است. در این مدت هالونز برای خاموش کردن نیازهای محافظت در برابر آتش سوزی ، یک خاموش کننده بی نظیر و همه کاره در صنعت و تجارت در اختیار شما قرار داده است. پروتکل Montereal سخت ترین چالش را در صنعت آتش نشانی ارائه داد - جایگزینی برای هالونز پیدا کرد. ژیل قبل از انتخاب FM200 تعداد زیادی از نمایندگان کاندیداها را در طی چندین سال ارزیابی کرد.

FM200 یک گاز بی رنگ است که تحت فشار قرار می گیرد برای ذخیره سازی. مانند هالون 1301 میزان سمیت کمی دارد و با نیتروژن تا 24.8bar (360psi) تحت فشار قرار می گیرد. به سرعت در اثر آتش سوزی های متداول شیمیایی و فیزیکی به سرعت آتش سوزی می شود.

ویژگی های محیطی
FM200 حاوی هیچ برم و کلر نیست و بنابراین دارای پتانسیل تخلیه ازن صفر (ODP) است.

طول عمر جوی FM200 بین 31 تا 42 سال است که همراه با ODP صفر آن ، یک راه حل طولانی مدت برای الزامات حفاظت از آتش ارائه می دهد.
FM200 نسبت به هالون 1301 کمتر سمی است ، که باعث می شود در حالت کاملاً اتوماتیک در مناطق اشغالی از امنیت استفاده کنید.

به طور معمول FM200 نیاز به غلظت 7٪ طراحی دارد ، که بسیار پایین تر از 9٪ اثر ناخواسته (NOAEL) قابل مشاهده در حساسیت قلبی است. NOAEL برای Halon 1301 تنها 5٪ (همان غلظت طراحی آن) است.

برنامه های کاربردی
FM200 بلافاصله برای محافظت از بیشتر خطرات در دسترس است
به طور سنتی با استفاده از Halon 1301 محافظت می شود. این ماده در محافظت از پردازش داده ها ، ارتباطات از راه دور و تجهیزات الکترونیکی و همچنین بیشتر مایعات و گازهای قابل اشتعال مؤثر است.

سیستم های کنترلی کنونی هالون و CO2 که الزامات استانداردهای ملی یا بین المللی مربوطه را برآورده می کند ، برای استفاده با FM200 مناسب هستند و می توانند اصلاح شوند تا به عنوان بخشی از یک سیستم FM200 کار کنند.

با توجه به اختلاف غلظت و خصوصیات بدنی بین گازها ، تغییر در شیر و نازل های کانتینر و احتمالاً ظروف لوله و انبارها در انجام مقاوم سازی سیستم موجود ضروری خواهد بود. اما با توجه به شباهت در تجهیزات ، تغییر از Halon یا CO2 به FM200 با حداقل اختلال و کمبود سیستم یا کمبود سیستم ممکن است انجام شود.

دسته بندی مطالب