سرویس های آب بندی

سرویس های آب بندی

سرویس های آب بندی

مرحله سوم: سرویس های آب بندی
با شروع جدی ترمیم آسیب های آتش سوزی ، اولویت اصلی همیشه جلوگیری از بدتر شدن خسارت است. به عنوان مثال ، اگر به دلیل وجود سوراخی که در سقف شما سوزانده شده یا به دلیل ایجاد سوراخی در دیوار شما دچار نشتی شده است ، با پرداختن به آن ، شرکت ترمیم آسیب های آتش سوزی شما شروع می کند.

به همین ترتیب ، ترمیم آسیب های ناشی از آتش سوزی نیز اغلب می تواند با ترمیم آسیب های آب همراه باشد. این می تواند به عنوان مثال در صورت آتش سوزی منجر به انفجار لوله یا مخزن آب شود. در این موارد ، خدمات ترمیم آسیب آتش سوزی به سرعت عمل می کنند تا منبع آب قبل از پخش شدن در بیشتر ساختمان شما متوقف شود و خسارات بیشتری به شما وارد کند.

مرحله چهارم: تمیز کنید
در مرحله بعد ، سرویس ترمیم آسیب آتش سوزی قسمت تمیز کردن فرآیند ترمیم آسیب آتش سوزی را آغاز می کند که بدین وسیله دود ، گرد و غبار و دوده را از سطوح شما پاک می کند. بعد از آتش سوزی اغلب متوجه می شوید که ملک شما تاریک ، رنگ آمیزی و خراشیده به نظر می رسد. اولین کار شرکت احیای آتش سوزی شما تمیز کردن تمام این آسیب ها و گرفتن املاک شما حداقل در حد ممکن به نظر می رسد.

این هم در شرایطی که ترمیم آسیب های آب به درستی شروع می شود. در اینجا هر استخر آب ایستاده با استفاده از پمپ های غوطه وری حذف می شود و نواحی خشک و ضد آب می شوند. آسیب آب می تواند به دلیل آلودگی در آب باعث ایجاد مشکلات سلامتی شود ، بنابراین فاضلاب در اینجا از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

در طی این روند ترمیم آسیب های ناشی از آتش سوزی ، شرکت ها همچنین اطمینان خواهند داشت که هرگونه بو که می تواند پس از دود بودن در اتاق باقی بماند ، از بین ببرند. این ممکن است تمیز کردن فرش را نیز شامل شود و اغلب نیاز به مراجعه به اتاق های مجاور و همچنین کسانی که به طور مستقیم در اثر آتش سوزی تحت تأثیر قرار می گیرند ، می باشد.

سرانجام ، قسمت تمیز کردن فرآیند ترمیم آسیب های ناشی از آتش سوزی همچنین مستلزم حذف و دفع مواردی است که خیلی آسیب دیده اند تا قابل تعمیر باشند. اگر به طور مثال مبلمان دارید که آب آلوده زیادی را جذب کرده است ، یا فرشهایی را به آتش کشیده اید که در آن سوخته است ... در این موارد اغلب بهترین سناریو این است که این موارد را بیرون بریزید و آنها را با وسایل جدید جایگزین کنید. شرکت های ترمیم کننده آتش سوزی این کار را برای شما انجام می دهند ، بنابراین مجبور نیستید.

مرحله پنجم: تعمیر و نوسازی
تعمیر فرآیند ترمیم آسیب های حریق

مرحله بعدی شروع به کار درستی بازیابی مبلمان و ترمیم خسارات ناشی از آتش سوزی است. به عنوان مثال ، اگر کابینت ها در اثر آتش سوزی تخریب شده اند ، بازگرداندن خسارت ناشی از آتش ، یا تعمیر آن کابینت ها یا جایگزینی آنها با وسایل جدید است. به همین ترتیب می توان فرش های جدیدی نیز نصب کرد و دیوارها را دوباره رنگ آمیزی کرد و کاغذ دیواری را می توان پشتیبان گرفت.

ایده این مرحله این است که اموال خود را به همان اندازه جدید به دنبال داشته باشید تا بتوانید به حالت عادی برگردید. با این وجود ، بهترین شرکتهای ترمیم صدمات حریق یک قدم فراتر از این خواهند بود. این امر به این دلیل است که آنها نه تنها مرمت بلکه بازسازی را ارائه می دهند. این شرکت ها می توانند املاک شما را تعمیر کنند و در واقع بهتر از گذشته کار خود را ترک کنند. این می تواند چیزی از جنس نقره باشد - اگر استرس و ناراحت هستید زیرا مبلمان شما خراب شده است ، پس ترمیم آسیب های ناشی از آتش سوزی می تواند این امر را به فرصتی برای نوسازی ملک شما و لذت بردن از طراحی مجدد کاملاً جدید تبدیل کند.

مرحله ششم: مشاوره
پس از اتمام خدمات ترمیم آسیب های ناشی از آتش سوزی ، می توانید متوجه شوید که شرکتی که به آنها خدمات داده است ، به شما پیشنهاداتی را برای "جلوگیری از آتش سوزی در آینده" ارائه می دهد. گاهی اوقات ممکن است به این صورت باشد که از خسارت ناشی از آتش سوزی اجتناب شود و در این حالت ، آنها می توانند برخی از مشاوره های طراحی را برای اتاق های شما ارائه دهند یا به شما کمک کنند تا بهترین آشکارسازهای دود و وسایل دیگر برای هشدار زودهنگام در مورد آتش سوزی ها را پیدا کنید.