ردیاب شکستگی شیشه چیست؟

ردیاب شکستگی شیشه چیست؟

ردیاب شکستگی شیشه چیست؟

ردیاب شکستگی شیشه چیست؟
سنسور درب Aglass یا ردیاب درب شیشه ای وسیله ای است که در صورت برخورداری از یک مزاحم در داخل خانه یا محل کار ، یک زنگ خطر را به وجود می آورد. زنگ شکستن پنجره نوع دیگری از محافظت را در اختیار شما قرار می دهد ، اگر زنگ خطر را بکشد که شخصی سعی کند با خرد کردن یک پنجره وارد ملک شما شود ، زنگ خطر را به صدا درمی آورد ممکن است تفاوت زیادی به نظر برسد ، اما در واقع این است که از آنجا که یک متصل کننده در عوض باز کردن پنجره ، شیشه را فعال نمی کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد سیستم های زنگ باز درب ، راهنمای اختصاصی ما را بررسی کنید.

چگونه یک آشکارساز شکست شیشه ای کار می کند؟
یک سنسور شکست شیشه با نظارت بر صدا و لرزش ، لایه امنیتی بیشتری را فراهم می کند. این دستگاه ها توسط امواج شوک یا اصوات ناشی از خرد شدن شیشه فعال می شوند.

ردیاب
 اینگونه به نظر می رسد یک آشکارساز شکست شیشه ای برای سیستم امنیتی درهای پنجره منزل. قیمت عمده فروشی اینگونه دستگاهها در حدود 2 تا 3.5 دلار است. این مدل را می توان در سقف ها ، دیوارها و پنجره ها نصب کرد. منبع: علی بابا
یک آشکارساز شکن شیشه به بهترین وجه مناسب با خواص پنجره های بزرگ و یا درب های کشویی است. آنها محدوده محدودی دارند ، که معمولاً برای اطمینان از پنجره نیاز به نصب بیش از یک سنسور دارند.

این دستگاه های ناخوشایند هستند که به امواج شوک و لرزش پاسخ می دهند و شما می توانید در صورت تمایل خودتان آن ها را نصب کنید.

فیلم فوق نحوه نصب سنسوری را نشان می دهد که مانیتور صداهای اطراف سطح شیشه می شود و در صورت تشخیص فرکانس های صوتی تولید شده با شکستن شیشه ، زنگ خطر را ایجاد می کند. به عنوان یک قاعده ، بنابراین نوع آشکارسازها آلارم کاذب کمتری تولید می کنند زیرا سنسورهای شوک که برای لرزش شیشه های شکسته نظارت دارند همچنین می توانند امواج شوک را از اطراف خود تشخیص دهند. برخلاف سنسورهای صوتی ، آشکارسازهای موج شوک مستقیماً روی شیشه پنجره ها و درها سوار می شوند.

آشکارسازهای شکست شیشه ای در مقابل سنسورهای حرکتی
شما می توانید آشکارسازهای شیشه ای خود را همیشه مسلح کنید ، که این مورد در مورد سنسورهای حرکتی وجود ندارد. بدیهی است ، در خانه یا محل کار باید حسگر حرکات را خاموش کنید. به این ترتیب ، شانس این است که گهگاهی نتوانید ردیاب های حرکتی را فعال کنید ، و اموال خود را بدون محافظت بگذارید.

فرو سرخ
- یک سنسور حرکات مادون قرمز می توانید از آن برای تأمین امنیت خانه و محل کار استفاده کنید.
شما با استفاده از سنسورهای حرکتی و سنسورهای شکست شیشه ، امنیت بیشتری کسب می کنید. کارشناسان امنیتی پیشنهاد می کنند از سنسورهای حرکتی قبل از آشکارسازهای شیشه ای استفاده کنید و مکانهایی را که امنیت آنها با استفاده از سنسور شکست شیشه ای امن است ، تضمین کنید. این موارد ممکن است شامل زیرزمین پشت بام یا بدون پنجره شما باشد. در هر دو مورد ، یک متجاوز می تواند برای نفوذ در اموال شما سوراخ کند. این روشهای متداولی برای ورود به خانه متوسط ​​نیستند بلکه گزینه هایی هستند که باید در نظر بگیرید.

یکی دیگر از عواملی که باید به آن توجه کنید این است که شما هنگام خنک کردن شب ها و هنگام خواب باید سنسورهای حرکتی را خلع سلاح کنید. اگر سیستم امنیتی منزل شما دارای ردیاب شکستگی شیشه ای ، آلارم شکستگی پنجره و زنگ شکستگی / باز کردن درب نباشد ، این خانه شما را تا حد زیادی محافظت نمی کند.