در مورد اطفاء حریق

در مورد اطفاء حریق

در مورد اطفاء حریق

در مورد اطفاء حيفر
خدمات آتش نشانی
از زمان افتتاح این شرکت در سال 1906 فعالیت اصلی ما آتش نشانی بوده است ، و ما اکنون بیش از 100 سال تجربه به عنوان ارائه دهنده خدمات آتش نشانی هم برای مقامات دولتی و هم برای مشتریان صنعتی داریم.
 
از سال 2006 ، Falck پیشروترین شرکت بین المللی خدمات آتش نشانی و نجات صنعتی برای صنایع و فرودگاه های پرخطر بوده است. امروزه سرویس های آتش نشانی Falck بزرگترین شرکت خصوصی آتش نشانی در جهان را اداره می کند و بسیاری از بهترین روش های استفاده شده در سطح جهان را توسعه داده است. ما شریک قابل اعتماد شما در خدمات آتش نشانی هستیم و شما می توانید اطمینان داشته باشید که ما به صورت مسوول از آتش نشانی شما مراقبت خواهیم کرد.
 
خدمات آتش نشانی و نجات صنعتی
Falck پیشرو در سطح بین المللی خدمات آتش نشانی و نجات صنعتی در فرودگاه ها و صنایع پرخطر از جمله نیروگاه های پتروشیمی ، نیروگاه های هسته ای ، کارخانه های فولادی و تولید کنندگان خودرو است.
 
Falck خدمات باکیفیتی را از طریق قراردادهای برون سپاری متناسب با نیاز مشتری ارائه می دهد. Falck یک سیستم یکپارچه محافظت در برابر آتش ، با کیفیت بالا و مقرون به صرفه را فراهم می کند ، و ضمن تکیه بر خدمات ارائه شده توسط یک ارائه دهنده خدمات ویژه اضطراری و متخصص آتش نشانی ، مشتریان را قادر می سازد تا بر اهداف استراتژیک و شایستگی های اصلی خود تمرکز کنند.
 
آموزش آتش نشانی صنعتی
بیش از دو دهه ، فالک برای مقابله با حوادث در بخش های صنعتی و عمومی آموزش هایی را به تیم های واکنش اضطراری ارائه می دهد. همه ساله ، ما هزاران آتش نشان حرفه ای از سراسر جهان را در مراکز آموزشی بی نظیر خود آموزش می دهیم و سطح آگاهی ایمنی آنها را افزایش می دهیم. فالک آموزش طراحی ایمنی صنعتی بصورت اختصاصی را ایجاد و ارائه می کند.
 
این آموزش های تئوری متناسب و سناریو کاملاً مطابق با خواسته ها و نیازهای مشتریان است. دوره های آموزش آتش سوزی که توسط فالک برگزار می شود ، بر کلیه سطوح سازمان های حادثه ای در بخش عمومی و صنعت تمرکز دارد.
 
خدمات مشاورهای
Falck ارائه دهنده خدمات مشاوره ای متخصص در زمینه مدیریت خطر آتش سوزی و انفجار در صنعت نفت ، گاز و پتروشیمی نظیر پالایشگاه ها ، پایانه ها ، مزارع مخزن ذخیره سازی ، تاسیسات دریایی و تولید مواد شیمیایی و فرودگاه ها و سایر صنایع پرخطر است.
 
ما خدمات خود را در سراسر جهان ارائه می دهیم و مشاوران ما تجربه همکاری با پروژه ها در بیش از 70 کشور جهان را دارند.

دسته بندی مطالب