حفاظت از ساختمان

حفاظت از ساختمان

حفاظت از ساختمان

سیستم های آتش نشانی ساختمان ها: هنگامی که می توان از ساختمانهای عمومی و سایر تأسیسات در برابر آتش سوزی محافظت کرد ، تمرکز اصلی بر ایمنی مردم و یافتن جایگزینی برای اقدامات پیچیده و محدود کننده ساخت و ساز است. ادغام ساده تر سیستم آتش نشانی در سازه های ساختمان یکی دیگر از عوامل مهم تصمیم گیری است. با این حال ، وقتی صحبت از کاربردهای صنعتی می شود ، تمرکز اصلی بر حمایت از دارایی های مادی است. این نه تنها به ماشین آلات ، سیستم ها و محصولات خود محافظت می شود ، بلکه به ویژه به جلوگیری از خرابی های طولانی نیز اشاره دارد.

محافظت از آتش در ساختمان ها
دفاتر ، هتل ها ، بیمارستان ها ، موزه ها ، بایگانی ها ، ایستگاه ها
ایمنی مردم در مورد حفاظت از آتش سوزی در ساختمانهای عمومی حداکثر اولویت است. در مؤسسات فرهنگی نیز باید به حمایت از آثار هنری بی نظیر ، کتابها یا کل ساختمانهای میراث پرداخته شود.

فن آوری مه پاش با فشار بالا موارد زیر را ارائه می دهد:

به دلیل خاصیت خنک کننده شدید ، می تواند اشعه حرارتی را برای فرار از افراد به میزان قابل توجهی کاهش دهد.
آسیب های آب را می توان به حداقل ممکن نگه داشت. سیستم های مه فشار آب فقط به تقریباً 10٪ از آب مورد نیاز برای سیستم های آبپاش معمولی احتیاج دارند. این بدان معنی است که آسیب کمتری ، هزینه تعمیر یا ترمیم کمتر و کاهش زمان کمتری یا وقفه در کارها وجود دارد.
این فشرده تر از سیستم های معمولی است ، از نظر ادغام در ساختمان های موجود یا جدید ، ساده تر و زیبایی شناسی تر است.
سطح فشار بالا باعث می شود ارتفاع ساختمان های تلویزیون فقط با استفاده از یک واحد پمپ در زیرزمین ، از ارتفاع ساختمانها محافظت کند.
تأثیر خنک کننده و محافظت بهتر غبار آب ریز و پر فشار باعث می شود از مواد زیبایی شناختی بیشتری استفاده شود.

اطلاعات بیشتر در مورد حفاظت از ساختمان

محیط IT
پیشگیری از آتش سوزی برای مراکز داده ، سیستم های ارتباطی ، مناطق فناوری اطلاعات
مراکز داده و اتاقهایی با واحدهای سوئیچینگ به دلیل وجود مدارهای کوتاه کوتاه یا اضافه بار سیستم ، خطرات خاصی را تشکیل می دهند. استخراج ناکافی از گرما یا یک سیستم خنک کننده معیوب باعث افزایش این خطر در ساختمان ها می شود. عدم وجود چنین مناطقی مشکلات قابل توجهی را برای اپراتورها به وجود می آورد. این امر در مورد بانکها ، مقامات ، شرکتهای بیمه و به همان اندازه برای ارائه دهندگان خدمات اینترنتی صدق می کند.

پس از وقوع آتش سوزی ، خطر از بین رفتن اطلاعات به دلیل آتش سوزی یا خسارت آب وجود دارد. علاوه بر این ، ذرات دوده و گازهای خورنده به دلیل پلاستیک مورد استفاده برای عایق کابل تشکیل می شوند ، به عنوان مثال ، که می تواند در طولانی مدت به سیستم های IT آسیب برساند. آبپاش ها به دلیل خسارت مورد انتظار در آب ، اغلب در مناطق IT مناسب نیستند. استفاده از سیستم های خاموش کردن گاز همچنین می تواند مشکل ساز باشد زیرا اغلب محاصره ها در دراز مدت تضمین نمی شود و بنزین اثر خنک کننده کافی را ایجاد نمی کند.
 

دسته بندی مطالب